Untitled-1
پروژه 2800 واحدی آسمان البرز
پروژه 2800 واحدی آسمان البرز
پروژه 2800 واحدی آسمان البرز

 

97473-322183به گزارش روابط عمومی خانه گستر یکم محمود محمود زاده معاون وزیر راه و شهرسازی از تمدید مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام وام ودیعه مسکن تا آذر ماه تمدید شده و متقاضیان واجد شرایطی که تاکنون ثبت نام نکرده اند می‌توانند با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir ثبت نام کنند.

او بیان کرد: پیش از تمدید این وام سامانه باز بود و متقاضیان می‌توانستند در این سامانه ثبت نام کنند، اما در حال حاضر با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا متقاضیان به راحتی می‌توانند در سامانه ثبت نام و با بارگذاری اطلاعات و مراجعه به بانک‌ها اقدام به دریافت تسهیلات کنند.

پیش از این معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده بود که در صورت تمدید ثبت نام وام ودیعه مسکن تا آذر ماه برنامه ریزی برای متقاضیانی که در نیمه دوم سال قرارداد آن‌ها منعقد می‌شود صورت خواهد گرفت تا این افراد هم بتوانند در سامانه برای دریافت تسهیلات ثبت نام کنند.

همچنین معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اظهار کرده بود: هر یک از بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات قوانین مخصوص خود را دارند و برای ضمانت تسهیلات به صورت سلیقه‌ای عمل می‌کنند، بنابراین باید مشکل ضمانت تسهیلات اجاره توسط بانک مرکزی پیگیری شود.

او اعلام کرده بود: در خصوص ضمانت سیستم بانکی با بانک مرکزی طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، بانک‌ها صحبت شده است و امیدواریم این موضوع هر چه سریع تر بر طرف شود.

محمود زاده در خصوص متقاضیانی که سال گذشته تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کرده اند، گفت: طبق قوانین بانکی تا زمانی که متقاضیانی تسهیلات مسکنی خود را تسویه حساب نکند و اقساط خود را پرداخت نکند، نمی‌توانند تسهیلات جدیدی دریافت کنند.

گفتنی است، در حال حاضر به گفته بسیاری از متقاضیان در سامانه امکان انتخاب بانک و شعبه بانک وجود ندارد که این موضوع را از معاون وزیر راه و شهرسازی پیگیری کرده ایم که اعلام شد این مشکل توسط بانک مرکزی در سامانه در حال پیگیری است و به زودی برطرف می‌شود.

براساس این گزارش سقف تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن در منطقه شهری تهران ۷۰ میلیون تومان، سایر کلان‌شهر‌ها (شهر‌های بالای یک میلیون نفر جمعیت یعنی شهر‌های مشهد، اصفهان، کرج، شیراز، تبریز، قم، اهواز و کرمانشاه) ۴۰ میلیون تومان و سایر شهر‌ها ۲۵ میلیون تومان است. همچنین، متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متاهل یا سرپرست خانوار باشند.

گفتنی است، تمامی متقاضیان باید در هنگام بارگذاری اطلاعات دارای کد رهگیری باشند و مشاوران املاک موظف هستند به تمامی قرارداد‌ها کد رهگیری بدون اخذ مبلغی ارائه دهند.

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Protected by RsFirewall