Untitled-1
پروژه 2800 واحدی آسمان البرز
پروژه 2800 واحدی آسمان البرز
پروژه 2800 واحدی آسمان البرز
435772 641

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام این مطلب که به اجرای قانون جهش تولید مسکن با تاکید دولت سیزدهم خوش‌بین است بر احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در قالب قانون جهش تولید مسکن توسط بنیاد، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی خانه گستر یکم  مهندس اکبر نیکزاد ثمرین، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  با اشاره به اینکه در جلسه شورای‌عالی مسکن هرکدام از وزارتخانه‌ها به توضیحاتی در خصوص چگونگی اجرای قانون جهش تولید مسکن می‌‌پردازند، اعلام کرد: با توجه به تاکید رییس‌جمهور و معاون اول، به اجرای قانون جهش تولید مسکن در برنامه زمانبندی معین‌شده بسیار خوش‌بین هستم.

 

مهندس نیکزادثمرین  بار دیگر بر احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکن توسط بنیاد مسکن در قالب طرح جهش تولید مسکن، احداث ۲۰۰ هزار واحد در روستاها و احداث ۲۰۰ هزار واحد دیگر در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، تاکید کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم برای تولید مسکن و انجام تعهدات خود برنامه‌ریزی مناسبی دارد، در بخش دیگری از گفتگوی خود ضمن تبریک روز روستا از برگزاری بزرگداشت روز روستا همراه با برگزاری برنامه‌های متنوع و ارایه عملکرد بنیاد مسکن در مناطق روستایی برای شنبه ۱۷ مهر، خبر داد.

 

گفتنی است، بنیاد مسکن سالانه احداث و نوسازی و بهسازی ۲۰۰ هزار واحد مسکن روستایی با محوریت مردم و  مشارکت آنها را  در دستور کار داشت. با موافقت وزیر راه و شهرسازی مقرر شده است تا بنیاد مسکن در شهرهای زیر ۱۰۰  هزار نفر جمعت ۲۰۰ هزار واحد مسکونی با محوریت مردم احداث کند. همچنین از یک میلیون واحد مسکونی که در برنامه احداث سالانه دولت قرار دارد، ۴۰۰ هزار واحد توسط بنیاد مسکن راهبری و احداث خواهد شد. در شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت مقرر شد تا در مناطقی که نیاز به کمک بنیاد مسکن بود، بنیاد با هماهنگی وزارت راه وشهرسازی اقدام به ساخت‌وساز کند.

 

 

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Protected by RsFirewall